Złoty medal w kategorii
"Prize for Innovations"
dla RISO serii GD na targach RemaDays 2020

"Prize for Innovation" dla DIGICOM

Nagroda ze serię drukarek atramentowych ComColor serii GD.

Jury doceniło wysoką jakość i produktywność rozwiązania,  niskie koszty eksploatacyjne oraz  pro ekologiczne rozwiązania zastosowane przy produkcji urządzenia i materiałów eksploatacyjnych.

Podczas druku 1 miliona kopii na  urządzeniu wystąpiły tylko 2 zacięcia papieru.

RISO ComColor GD

To potężne urządzenie dedykowane do wysokonakładowych wydruków przy bardzo wysokiej prędkości. Zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwość obsługi, dzięki czemu nie wymagają one praktycznie żadnego szkolenia dla operatorów. Co więcej, są one również bardzo ekonomiczne – koszty związane z działaniem i obsługą urządzeń oraz materiały eksploatacyjne takie jak papier i atrament determinują wyjątkową relacje kosztów do wydajności. Dodatkowo w urządzeniach pracujących w technologii atramentowej jest zdecydowanie niższy poziom zużycia energii niż w tradycyjnych systemach używających wysokich temperatur do utrwalania wydruków. To wszystko składa się na idealne rozwiązanie przy zapotrzebowaniu na wysokie prędkości i nakłady, wszechstronny kolorowy wydruk oraz wydajność i łatwość obsługi.

o nagrodzie
"Prize for Innovation"

Jednym z cieszących się dużą popularnością targowych konkursów jest The Prize for lnnovations.

Uczestnicy RemaDays Warsaw mają dzięki niemu okazję poznać najbardziej innowacyjne rozwiązania, maszyny i urządzenia w branży. W tegorocznej edycji powiększyło się grono specjalistów w konkursowym jury o reprezentantów Politechniki Poznańskiej, Politechniki Śląskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.
Udział ekspertów podkreśla wyjątkową rangę i prestiż wydarzenia.

Lista wszystkich wyróżnionych firm:

digicom winer team RemaDays 2020