Od ponad 2 lat są posiadaczami rozwiązań marki RISO serii
Com Color GD 9630.
Japońska precyzja, niskie koszty druku, wysoka prędkość druku dochodząca do 150 str/min oraz bezawaryjność to główne cechy urządzenia, które sprawiły iż właściciele postanowili zainwestować w kolejną maszynę tego typu.

Instalacja RISO GD w Centrum Prac Introligatorskich

Firma CPI działa na rynku od 2007 roku Od początku działalności ukierunkowała się na szeroko pojętą konfekcję produktów. Właściciele z czasem zrozumieli, że aby optymalnie zadbać o klienta, trzeba obsłużyć go kompleksowo. Rozszerzyli asortyment usług o pracę projektowe, druk, uszlachetnianie oraz na życzenie – dystrybucję do klienta docelowego. Przez  kilka lat stali się jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

 Aby sprostać nowym, rosnącym wyzwaniom  klientów wybudowali nowoczesną halę magazynowo-produkcyjną w miejscowości Gocław. W chwili obecnej biura, hale produkcyjne, oraz magazyny pozwalają wykonywać prace o bardzo dużych nakładach. Budynki są pod stałym nadzorem kamer, oraz ochrony co implikuje wysokim bezpieczeństwem powierzonych produktów. Stale powiększająca się lista zadowolonych klientów, utwierdza ich w przekonaniu, iż cel profesjonalnego podejścia do klienta, został osiągnięty.

CPI oferuje usługi związane z drukiem zaawansowanych dokumentów personalizowanych, takich jak faktury, zestawienia sald, wezwania itp. Drukarnia dysponuje wysokowydajnymi drukarkami laserowymi oraz Inkjetowymi, a także specjalistycznym, zróżnicowanym oprogramowaniem do tworzenia obrazów dokumentów na podstawie otrzymywanych w różnej postaci danych.

Realizuje wysokonakładowe produkcje mailingowe. Posiada nowoczesne, profesjonalne maszyny służące do kopertowania, adresowania o wydajnościach rzędu 320 000 szt. kopert na dobę.

.