Druk atramentowy pełnokolorowy : CMYK + G
Maksymalny format papieru: 340 mm × 550 mm
Maksymalny format zadruku: 314 mm x 548 mm
Wydajność: 160 str/min
Rozdzielczość: 600 dpi x 600 dpi*
Gwarancja : 3 lata
RISO ComColor GD 9630 drukowanie w kolorze z zawrotną prędkością !!!!
RISO przedstawia serie pełnokolorowych drukarek ComColor GD.

To potężne urządzenie dedykowane do wysokonakładowych wydruków przy bardzo wysokiej prędkości. Zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwość obsługi, dzięki czemu nie wymagają one praktycznie żadnego szkolenia dla operatorów. Co więcej, są one również bardzo ekonomiczne – koszty związane z działaniem i obsługą urządzeń oraz materiały eksploatacyjne takie jak papier i atrament determinują wyjątkową relacje kosztów do wydajności. Dodatkowo w urządzeniach pracujących w technologii atramentowej jest zdecydowanie niższy poziom zużycia energii niż w tradycyjnych systemach używających wysokich temperatur do utrwalania wydruków. To wszystko składa się na idealne rozwiązanie przy zapotrzebowaniu na wysokie prędkości i nakłady, wszechstronny kolorowy wydruk oraz wydajność i łatwość obsługi.

NAJSZYBSZA NA ŚWIECIE RISO ComColor GD 9630 !

Z prędkością 160 stron na minutę*, ComColor GD 9630 jest najszybszą drukarką pełno-kolorową na świecie*, potrafi skompletować dokument 1000 stronicowy w trochę ponad 6 minut. To wysokiej klasy urządzenie jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem dla zastosowań wrażliwych na opóźnienia lub odbiorców produkujących bardzo wysokie nakłady, takich jak dostawcy usług druku, fabryki lub duże biura.

WYSOKI NAKŁAD, WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

Drukarki serii ComColor GD 9630 są nie tylko niezwykle szybkie – są również przygotowane do intensywnego użytkowania przy dużych nakładach druku. Maksymalna pojemność papieru w standardowych podajnikach to 2500 arkuszy – a dzięki systemowi wysokiej pojemności podawania i odbioru nawet 4000! – dzięki czemu można wykonywać wysokie nakłady bez konieczności interwencji operatora. Dodatkowo jeden komplet pojemników z kolorami CMYKG zawiera ilość atramentu wystarczająca do wydrukowania ponad do 70 000  do 125 000 stron A4. To wszystko gwarantuje, że można po prostu zlecić drukowanie, a następnie zająć się innymi czynnościami.

RISO GD9630 ComColor

RISO GD9630 ComColor

NOWY  –  SZYBKO WYSYCHAJĄCY   –  ATRAMENT GD

Do pełno kolorowego druku w serii ComColor  GD GD 9630 używa się wkładów atramentowych o wysokiej wydajności – oddzielne pojemniki kolorów –  Black/Cyan/Magenta/Yellow/ Gray  – każdy o pojemności 1000 ml.  W celu zapewnienia niewiarygodnie szybkiego druku dwustronnego RISO ulepszyło i przygotowało nowy  dobrze wchłaniający się , szybko wysychający  atrament na bazie oleju. Nowa technologia zapewni mniejszą migracje atrament w strukturę papieru  co ogranicza do minimum zmianę struktury nośnika oraz ewentualne zacięcia. 

OSZCZĘDNOŚĆ COMCOLOR GD

Urządzenia z serii ComColor GD są niezwykle oszczędne, charakteryzują się niewiarygodnie niskim koszt wydruku strony w pełnym kolorze. Ich zdumiewające szybkość i łatwość obsługi to także mniejszy koszt związany z wyprodukowaniem dokumentów. Dodajmy jeszcze niski pobór energii elektrycznej a otrzymamy potężne systemy drukowania z pełnym zadowoleniem nawet najbardziej oszczędnych.

USTAWIENIA OSZCZĘDNOŚCI ENERGII

Aby zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, panel dotykowy wyłącza się po zdefiniowanym przez użytkownika czasie. Naciśnięcie jednego przycisku przywraca go z powrotem do życia. Ponadto drukarka przechodzi w tryb uśpienia po określonym czasie, co minimalizuje zużycie energii przy jednoczesnym utrzymaniu urządzenia w gotowości do niemal natychmiastowej pracy.

TRYB AUTOMATYCZNEGO KOLORU ORAZ WYKRYWANIE I POMIJANIE PUSTYCH STRON

Dedykowany do drukowania dokumentów złożonych ze stron kolorowych i monochromatycznych. Automatycznie wykrywana jest obecność koloru na każdej ze stron, dzięki czemu uzyskujemy redukcje użycia atramentu i oszczędność kosztów. Dodatkowa wykrywane i pomijane są puste strony dokumentu w celu oszczędności papieru i czasu druku.

SKANER KOLOROWY O WYSOKIEJ PRĘDKOŚCI 50 OBRAZÓW NA MINUTĘ

Skaner HS7000 – dodanie opcjonalnego modułu kolorowego skanera powoduje, że drukarka oferuje łatwość i wygodę konwencjonalnej kolorowej kopiarki, ale ze znacznie większą prędkością. Dzięki wysokiej szybkości 100 stron / minutę, pojemności 200 arkuszy i możliwość automatycznego skanowania jedno i dwustronnego oryginału, skaner wykona zadanie szybko i sprawnie, pozwalając na kopiowanie materiałów lub skanowanie ich do komputera.

SZEROKI WACHLARZ RÓŻNORODNOŚCI PAPIERU DO DRUKU!

Seria RISO ComColor GD dzięki specyficznemu, precyzyjnemu mechanizmowi transportu papieru może obsługiwać szeroki wachlarz papieru stosowanego do druku w tym: karton, cienki papier, koperty i karty

SZEROKI ZAKRES OBSZARU ZADRUKU

Maksymalny obszar zadruku to 314 × 548 mm,  a dzięki użyciu opcjonalnej tacy odbiorczej , seria ComColor może obsługiwać format papieru do 340 × 550 mm.

SKOMPONUJ SWÓJ WYSOKOWYDAJNY SYSTEM DRUKU ComColor GD

Szeroki zakres dostępnych opcji RISO pozwala na dostosowanie konfiguracji urządzenia pod potrzeby użytkownika.

1/skaner HS 7000; 2/taca odbiorcza z opcja wstępnego sortowania i zszywania; 3/wysokiej pojemności  taca podawcza; 4/wielofunkcyjny finiszer, 5/ tace odbiorcze precyzyjnego odbioru; 6/ wysokiej pojemności taca odbioru; 7/wielofunkcyjny system kopertowania; 8/ Perfect Binder system.

 

więcej na stronie producenta: https://www.riso.co.jp/english/

opcje RISO

opcje RISO 
9. ComColorExpress FS2000C
Opcjonalne sterowniki druku, szybka obsługa złożonych danych o dużej objętości.4. Wielofunkcyjny finiszer
Wielofunkcyjne urządzenie wykańczające z inteligentnymi funkcjami, takimi jak zszywanie, dziurkowanie , składanie i zszywanie.3. Podajnik o dużej pojemności
Opcjonalny podajnik umożliwia ładowanie stron o dużej gramaturze do 210 g/m2. Link do filmu6. Moduł odbioru prac o wysokiej pojemności
Opcjonalna taca dużego odbioru umożliwia układanie arkuszy w wysoki stos. Dodatkowo istnieje możliwość dołożenia mobilnego wózka do odbioru. Link do filmu6. Wózek do odbioru
Wózek do odbioru papieru. Link do filmu2. Taca odbiorcza z opcją wstępnego sortowania i zszywania

Kompaktowa taca odbiorcza z możliwością zszywania i układania offsetowego

 8. Perfect Binder

Oklejarka umożliwia tworzenie i miękką oprawę książek oraz broszur do 600 stron. Link do filmu7. Wielofunkcyjny system kopertowania
Finiszer z funkcją automatycznego, składania, wkładania zawartości i zaklejania kopert. Link do filmu5. Automatyczna taca odbioru
Dostosowuje automatycznie ograniczniki do odpowiednich wymiarów drukowanego papieru. Taca akceptuje formaty papieru do 555 mm.Podajnik do kopert
Ułatwia podawanie kopert o gramaturze od 100g/m2 do 400g/m2.Zestaw separujący do nietypowych podłoży
Dzięki zastosowaniu rolki pobierającej zamiast sztywnego separatora umożliwia lepsze pobieranie nietypowych mediów, takich jak papier samokopiujący, karty i koperty.1. Skaner HS7000

Skaner płaski z automatycznym podajnikiem dokumentów.

podajnik papieru o dużej pojemności

Dane techniczne Riso ComColor GD 9630
System drukowania Liniowy, atramentowy
Głowica drukująca Typ Piezo,  12 stopni gradacji ( Cyan, Magenta, Yellow, Gray  ), 4 stopnie gradacji Black.
Rozdzielczość Głowica BLACK : drukuje zawsze w rozdzielczości 600 x 600 dpi
Standard: 300 dpi (główny kierunek skanowania) x 300 dpi (poprzeczny kierunek skanowania)
Fine: 300 dpi (główny kierunek skanowania) x 600 dpi (poprzeczny kierunek skanowania)
Tryby przetwarzania danych/rozdzielczość Standard: 300 dpi x 300 dpi
Fine: 300 dpi x 600 dpi Wygładzanie linii (line smoothing): 600 dpi x 600 dpi
Rodzaj tuszu Pigmentowy na bazie oleju (CMYKG)
Czas nagrzewania 2 min. 30 sek. lub szybciej (w temperaturze pokojowej 20 ° C)
Czas wydruku pierwszej strony*1 5 sek. lub szybciej
Prędkość druku ciągłego*2 od 86  str./min. do 160 str./min.
Rozmiar papieru Maksymalny: 340 mm x 550 mm
Minimalny: 90 mm x 148 mm
Obszar zadruku Maksymalny: 314 mm x 548 mm
Metoda podawania papieru / Pojemność tacy na papier*4 Standardowy podajnik: 1000 arkuszy (wysokość do 110 mm)Podajnik 1-3 :około 500 arkuszy (wysokość do 56 mm)
Pojemność tacy wyjściowej *4 około 500 arkuszy (wysokość do 60 mm)
Obsługiwane protokoły TCP/IP, HTTP, HTTPs (TLS), DHCP, ftp, lpr, IPP, SNMP, Port9100 (RAW port), IPv4, IPv6, IPSec
Interfejsy sieciowe Ethernet 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Pamięć 4 GB
Dysk twardy HDD Pojemność: 500GB; dostępna powierzchnia użytkowa: 430GB
Poziom hałasu Maksymalna: 66 dB (podczas drukowania)
Środowisko pracy Temperatura: 15 ° C do 30 ° C Wilgotność: 40% do 70% (bez kondensacji)
Pobór mocy Maksymalna: 1200 W;W trybie gotowości*5: 150 W;

W trybie uśpienia: maksymalnie 5 W;

W trybie oczekiwania: maksymalnie 0,5W

Zasilanie AC100-127 / 200-240 V, 50/60 Hz, 10,0 / 5,0
Wymiary W pozycji do druku : 1,220 mm × 1240 mm × 1,160
Po złożeniu : 1,220 mm × 725 mm × 1,160
Ciężar Około 175 kg
Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Szczegóły mogą się różnić w zależności od regionu.*1: W ciągu 10 minut od ostatniego zadania.

*2: Przy użyciu zwykłego papieru (85g/m2) i gęstości 3 (Standard). Używane wzorce: wzorzec wydruku „Color measurement sample 2” (JEITA standard pattern J6).  Prędkość drukowania ciągłego zależy od możliwości odbioru.

*3: Margines przy drukowania kopert wynosi 10 mm. Obszar gwarantowanego zadruku podczas drukowania zdjęć jest to obszar zamknięty w 3 mm od krawędzi papieru.

*4: Przy użyciu zwykłego papieru (85 g/m2).

*5: Kiedy nie jest drukowane żadne zadanie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook