RZ 570
Powielacze RISO RZ 570 oferują wyjątkową prędkość druku, wygodę i uniwersalność uzupełnioną o cały szereg innych zalet. Obsługa jest łatwa i intuicyjna dzięki frontalnemu dostępowi do urządzenia, jak również wyjątkowo ekonomiczna - wystarczy porównać ze zwykłą kopiarką. Uniwersalność to również szeroki wybór rodzaju papieru oraz bogata gama kolorów. Prędkość pracy pozwala na wydruk tysiąca kopii w zaledwie osiem minut przy koszcie kopii dochodzącym do połowy grosza za format zadruku A4.
Frontalny dostęp
Przemyślany projekt pozwala na łatwą i lekką wymianę cylindrów drukujących oraz na załadunek matryc. Przednia część powielacza otwiera się szeroko, a głowica produkująca matrycę wysuwa się na zasadzie szuflady. Pozwala to na łatwe umieszczenie nowej rolki matrycy
Gwarancja jakości i wytrzymałości
Rozwiązania konstrukcyjne powielaczy RISO gwarantują wysoką jakość i niezawodność urządzeń. Dzięki temu powielacze pracują bezawaryjnie przez wiele lat a liczniki kopii dochodzą aż do 15 milionów odbitek . Dlatego możemy udzielić Państwu gwarancji na bezawaryjną pracę urządzenia aż do 36 miesięcy lub do czasu wykonania 3 milionów kopii.
Elastyczność podłączenia
Powielacze RISO serii RZ 5 pozwalają na połączenie z komputerem PC aż na 3 sposoby. Wbudowany port USB 2.0 oferuje możliwość połączenia pojedynczym kablem USB, opcjonaly moduł sieciowy umożliwia połączenie przez sieć LAN, a opcjonalny kontroler IS300 zapewnia zgodność z Asobe PostScript 3. Nawet bez podłączenia powielacza do komputera PC, nadal możesz wydrukować plik danych za pomocą zwykłego pen-drive - wystarczy podłączyć go do wbudowanego w powielacz portu USB.
Wysoka prędkość druku
Powielacze RISO znane są ze swojej szybkości pracy. Seria RZ 5 jest nawet jeszcze szybsza ze swoimi maksymalnie 150 kopiami na minutę.
Główne cechy:
automatyczne szybkie tworzenie matrycy / powielanie cyfrowe bez utrwalania termicznego
typ oryginału: książka, arkusz
rozmiar papieru do 297 x 432 mm
600 DPI
150 stron na minutę